Výživovým partnerem závodu je Enervit, specialista na výživu pro vytrvalce

Při náročném cyklistickém závodě potřebují vaše svaly energii. Musíte je perfektně připravit na sport a na trati kromě energie doplňovat i tekutiny a vypocené minerály. Po závodě si pak vaše tělo říká o důkladnou regeneraci, abyste mohli fungovat i druhý den. O to všechno se dokáže postarat sportovní výživa Enervit, kterou seženete na stánku přímo v místě závodu a k dispozici bude i na občerstvovacích stanicích.

Enervit představuje výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

Podstatou Enervitu jsou promyšlené výrobky postavené na samotné podstatě fungování organizmu při vytrvalostním výkonu. Díky tomu Enervit pomáhá lépe využívat váš tréninkový čas i výkonnostní potenciál. Celé spektrum produktů Enervit je jednoduše přehledné a hravě pokryje celý váš sportovní výkon:

Enervit vyniká především svojí vysokou funkčností, kvalitou, výbornou chutí a rychlým nástupem účinku. Proto je Enervit významným parťákem všech sportovců na různých výkonnostních úrovních od hobíků po profesionály čítající mistry světa a Evropy nebo olympijské medailisty. Na špičkovou sportovní výživu Enervit, která má za sebou už více než 45 let zkušeností s vytrvalostními sporty, spoléhají také účastníci prestižních sportovních akcí, jako je lyžařská Jizerská 50, běžecký seriál Běhej lesy, cyklistický závod Bike Prague nebo největší triatlonová akce v Česku Challenge Prague.

Enervit pomáhá vytrvalcům sportovat lépe nejen díky svým osvědčeným produktům, ale také nejrůznějšími projekty typu sportovních seminářů a kempů, článků o výživě nebo o správném tréninku. Veškeré tyto aktivity zastřešuje projekt Sportuj lépe.

 

Enervit výživa pro vytrvalce

Enervit výživa pro vytrvalce

Zpět