Přijďte na stánek Enervitu pro výživu na závod a dostanete tyčinku ZDARMA!

Jsme rádi, že hlavním výživovým partnerem ČT Author Cupu je Enervit, specialista na výživu pro vytrvalce. Přímo na místě si díky tomu budete moct nakoupit potřebnou výživu na dobu před, během i po závodě, aby se vám sportovalo lépe. Vše najdete v červeném stánku Enervitu, kde na vás čeká i příjemné překvapení – dárek ZDARMA!

Enervit pro každého závodníka, který ke stánku přijde, připravil zdarma tyčinku – buď Enervit Protein Bar s 30% obsahem bílkovin, nebo cereální bezlepkovou tyčinku Enervit Power Crunchy Bar.

Chcete-li se co nejlépe připravit na závod po výživové stránce, mrkněte na výživové okénko Enervitu na našem webu, které prozrazuje, co vaše tělo během sportu potřebuje. Vybranou sportovní výživu od Enervitu pak seženete přímo v prostoru startu a cíle v Bedřichově.

Enervit pomáhá sportovat lépe, protože vychází ze základních principů fungování organizmu. Představuje kvalitu ověřenou miliony vytrvalců po desítky let, nejlépe ale vy sami oceníte, jak vám může Enervit zvýšit výkonnost. Jde o italskou značku sportovní výživy, která má na kontě více než 45 let zkušeností. Oficiálním distributorem v Česku je společnost VITAR Sport.

Zpět