Představujeme exkluzivní limitovanou edici triček k letošnímu ročníku

14. října to vypukne – 27. ročník legendárního ČT Author cupu. Pro letošek jsme si připravili horkou novinku v podobě limitované edice 270 kusů triček. Ano, 27. ročník = 270 triček pouze pro registrované účastníky, nikdo jiný se k němu nedostane. A v čem je tričko unikátní? Motiv vznikl rukou nadané liberecké výtvarnice Zuzany Kadlecové speciálně k letošnímu ročníku. 

Jak sama autorka říká:

Oslovení ohledně tématu ČT Author Cupu pro mě znamenalo příjemnou práci. Vyjádření dynamiky ve výtvarném projevu mě vždycky zajímalo, ať se jednalo o balet, tanec, běh, cyklistiku nebo závodní vozy. Souběžně s nasazením a výkony závodníků mě zajímají záběry krajiny, baví mě hodně i ti ‚divácky atraktivní‘ jako Peter Sagan a Tadej Pogačar,“ přiznává Zuzana Kadlecová.

Jistě se ptáte, jak takové tričko získám? Je to jednoduché. Pokud jste registrovaní na závod, stačí napsat na obchod@ctauthorcup.cz požadovanou velikost trička a Vaši adresu. My si ověříme, že jste skutečně přihlášeni, pošleme Vám fakturu na 790 Kč a po zaplacení faktury již můžete vyhlížet unikátní dárkové balení včetně osobního dopisu od ředitele závodu, pana Pavla Hůzy. 

Prodej spouštíme 18.9. ve 12:00.

Na viděnou v Bedřichově. 

Tým ČT Author cup

Zpět