mTour

mBank se stala v červnu 2012 novým generálním partnerem Author maraton tour a přichází s atraktivní nabídkou příspěvku 500,- Kč na startovné v seriálech Author maraton tour 2013!

500,- Kč příspěvek na startovné – je určen závodníkům, kteří se přihlásí a zaplatí startovné a zároveň si založí účet u mBank (musí jít o první žádost o účet) a splní podmínky pro zařazení do akce (3 platby kartou nad 100 Kč u libovolného obchodníka, který přijímá platební karty). Co je potřeba: přihlášený účastník obdrží při registraci unikátní kód, který používá jako variabilní symbol platby startovného. Do internetové žádosti při založení účtu je nutné pak vložit kód složený z písmena A a přiděleného variabilního symbolu.

Podrobný návod jak kód vložit je ke stažení ve formátu PDF na adrese: http://www.mbank.cz/spoluprace/images/nxvod_komunity_2013.pdf

V případě splnění podmínek (nový zákazník a 3 platby kartou) bude příspěvek na startovné připsán na účet závodníka po uskutečnění závodu. Každý závodník má nárok na příspěvek pouze 1x v rámci seriálu Author maraton tour 2013.