Absolvujte CT Author cup chytre!

Přinášíme vám návod jak správně a chytře rozvrhnout síly při závodě. Navíc pro vás máme jako bonus dárek na naše sportovní služby. Pro každého účastníka jsme připravili slevu 500Kč na zátěžový test, či nastavení posedu.

Jak slevu využiji?

Při objednávce napište do poznámky účastník ČT AUTHOR CUP 2017. My si vás dohledáme ve startovní, či výsledkové listině a slevu vám automaticky uplatníme.

Co je zátěžový test?
Měřením obecných pohybových schopností se snažíme získat základní parametry tělesné výkonnosti, ke kterým není nutná žádná speciální pohybová zkušenost. Výsledky můžeme porovnávat se stejně starou populací, nebo při dlouhodobé spolupráci, pozorujeme, jak se výkonnost našich klientů mění v čas. Při znalosti správné tepové frekvence a aktuálního fyzického stavu budete vědět, jak tělo správně zatížit, cíleně zvyšovat kondici, redukovat hmotnost či dát pozor, abyste vaše tělo nepřetížili nebo ho naopak zbytečně nešetřili. Smyslem je získat výchozí bod pro správně navržené zatížení a celkový obraz všech parametrů ovlivňující fyzický výkon.
Co je nastavení posedu?
Pomocí komplexního programu Specialized Body Geometry Fit se budeme snažit vás usadit na vašem kolo pohodlně s efektivním přenosem síly do pedálu tak, abyste se na kole cítili fajn a nechtěně si na něm nepoškozovali zdraví. Tréninkové centrum Alltraining.cz patří mezi elitní centra s nejvyšší kvalifikací BG Fit Master a měřící stolice Retul, která je zárukou nejvyšší kvality správného seřízení vašeho kola. Tu oceňují nejen vrcholoví sportovci, ale i řada běžných začínajících cyklistů, kterým zkušení „fitteři“ nastaví správnou pozici na jejich kole tak, by se cítili pohodlně.
Více na www.alltraining.cz
Zpět